Wczytywanie strony

Barwa System

Data opublikowania: 26/06/2024

Prezes Barwa System Marek Krauze

Sukcesem są ludzie

Zdecydowanie głównym czynnikiem, dzięki któremu firma istnieje na rynku ponad 30 lat, jest Zespół. Są z nami osoby, które pracują w firmie praktycznie od początku. Dzięki temu mogliśmy podjąć się wyzwań w realizacji „perełek”- które są rozpoznawalne – począwszy od galerii handlowych jak Cuprum Arena w Lublinie, Galeria Korona Kielce, czy Galeria Warmińska w Olsztynie, przez Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, aż po ostatnie realizacje w postaci ruchomych elewacji na apartamentowcu na terenie Browarów Warszawskich, czy udział w modernizacji Biblioteki Narodowej, gdzie na podstawie projektu Konior Studio, montowaliśmy sufity z siatki cięto-ciągnionej wykonanej z miedzi. Ważne są także stacje metra Warszawa czy jeden z największych w Europie dworców kolejowych Łódź Fabryczna. Patrząc na takie obiekty, czujemy dumę, że potrafimy wykonać takie rzeczy.

 

Działania i plany na przyszłość

Stały rozwój, mamy jeszcze dużo do zrobienia. Ostatnią inwestycją w park maszynowy był wielkoformatowy laser, który pozwolił nam na poszerzenie swojej oferty o wielkogabarytowe panele elewacyjne, ścienne i sufitowe. Chcemy także stale poszerzać grono naszych odbiorców – deweloperzy mieszkaniowi, którzy mogliby wykorzystać nie tylko nasze rozwiązania sufitowe, ale również balustrady, zabudowy balkonowe czy garażowe. Ostatnim naszym projektem, który tworzy się od ponad dwóch miesięcy, jest system metalowych zabudów ogrodzeniowych i dekoracyjnych tzw. małej architektury.

Kolejnym kierunkiem, który jest jednocześnie bardzo ważny dla naszego zdrowia, jest zagadnienie akustyki. Chcemy proponować klientom materiały na sufity, ściany jak i podłogi. Mamy w ofercie takie rozwiązania, które zdecydowanie pozwolą poprawić warunki akustyczne, redukując hałas dochodzący z zewnątrz, jak również ten emitowany w pomieszczeniach. Rozwiązania te pozwolą na zatrzymanie hałasu wewnątrz, tak, aby nie „wychodził” z danego pomieszczenia – typu odgłosy chodzenia, przesuwania mebli czy głośniejszych zabaw.

Jesteśmy też, na końcowym etapie badań, aby zająć się kolejną grupą, którą chcemy rozwijać, czyli tzw. clean roomy.  Są to pomieszczenia, w których wymogiem jest zastosowanie produktów o podwyższonych warunkach higienicznych. Oznacza to m.in. możliwość czyszczenia kasetonów/paneli przy użyciu myjek ciśnieniowych.

https://www.barwasystem.pl/

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.