Wczytywanie strony

Baza Ekspertów

ZdjęcieImię i nazwiskoStanowiskoOpis
pusty avatarWojciech JędroszBIM ManagerBIM Manager w codziennej pracy, z wykształcenia architekt. Zajmuje się implementacją metodyki BIM do firm związanych z branżą budowlaną. Prowadzi też asystę techniczną i pomaga przygotowywać dokumenty BIM do kontraktów budowlanych. Certyfikowany Instruktor Revit.
Krzysztof KnapikSpecjalista BIMDoświadczony projektant konstrukcji, od ponad 12 lat aktywnie zajmujący się tematyką BIM. Specjalista w zakresie wykorzystania zwinnych metod zarządzania (Agile) w metodyce BIM. Z powodzeniem łączy działalność związaną z prowadzeniem projektów z realizacją wdrożeń, wdrożeń, opracowywania standardów i koordynacji w BIM. Certyfikowany Instruktor Autodesk.
pusty avatarRafał Andrzej DomańskiObsługa prawnaObsługa prawna inwestycji budowlanych po stronie zamawiających i wykonawców prywatnych i publicznych.
pusty avatarDariusz KaszniaKonsultant BIMWykwalifikowany specjalista w dziedzinie metodyki BIM, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wykładów i warsztatów, odznacza się gruntowną wiedzą teoretyczną, ale także praktycznym doświadczeniem w zastosowaniu metodyki BIM.
pusty avatarMaciej WrzosekArchitekt, BIM Manager Swissroc BIAsystent w grupie badawczej AGH w Krakowie, wykładowca na Akademii WSB Merito, członek stowarzyszenia BIM.
pusty avatarMichał ZającArchitekt, BIM ManagerEkspert BIM w grupie ODITK, konsultant i trener w Europejskim Centrum Certyfikacji BIM, członek stowarzyszenia BIM dla polskiego budownictwa.
Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.