Wczytywanie strony

Nowe modele drzwi PVC w kolekcji PAGEN Modern Line

Data opublikowania: 09/09/2022
Drzwi wejściowe

Linia drzwi PVC marki PAGEN powiększyła się o 10 modeli, a ich premiera odbyła się podczas targów Fensterbau Frontale 2022 w Norymberdze. Nowa kolekcja jest odpowiedzią na oczekiwania miłośników modernistycznych wzorów i nowoczesnych trendów architektonicznych.

Drzwi PVC PAGEN Modern Line o 6-komorowym profilu i głębokości zabudowy 82mm, zgrzewane w opatentowanej technologii V-PERFECT®, wyposażone m.in. w panel HPL o grubości 44 mm i zasuwnicę MACO PROTECT Z-TF 2MF 2 i.S. są częstym wyborem klientów małopolskiego producenta. PAGEN wprowadzając nową kolekcję skupił się na designie i modernistycznych wzorach, dając jeszcze szerszy wybór inwestorom poszukującym nietypowego wzornictwa stolarki otworowej.

Drzwi wejściowe Modern Line od lat są wizytówką wielu domów w Europie i USA. Inwestorzy cenią je przede wszystkim za parametry techniczne i bezpieczne rozwiązania – teraz do tej listy będą mogli dopisać design i oryginalność – powiedział Arkadiusz Gemza, Product Manager w PAGEN.

Nowe modele drzwi zewnętrznych PAGEN Modern Line prezentowane są już w katalogach produktowych i na stronie internetowej producenta, a w regularnej sprzedaży dostępne będą od 1 września 2022. Nowy model drzwi M362 z kolekcji Modern Line, PAGEN zaprezentował premierowo podczas lipcowych targów Fensterbau Frontale, przedstawiając kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową – począwszy właśnie od drzwi wejściowych w nowatorskim wzornictwie, przez drzwi tarasowe HST, okna PVC i okna aluminiowe w systemie Schüco, po bramę garażową GENIUS, rolety i żaluzje fasadowe napędzane przez Somfy.

Warto przypomnieć, że Klienci firmy mogą skorzystać z promocji PAGEN4YOU, w ramach której kupując okna tego producenta zyskują dodatkowe rabaty na drzwi (także te z nowej kolekcji), a także rolety i bramę garażową, których suma to aż 10% wartości zakupionej stolarki okiennej. Specjalne kupony rabatowe ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu okien do odebrania w Salonach Sprzedaży.

DrzwiDrzwi z bliskafaktura drzwiDrzwi wejściowefaktura drzwi

 

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.