Wczytywanie strony

NOWOŚĆ: Ogrody Zimowe w ofercie firmy PAGEN

Data opublikowania: 17/01/2024

Połączony z bryłą domu ogród zimowy stanowi idealne miejsce do całorocznego spędzania wolnego czasu nawet podczas mroźnej zimy. Umożliwia uprawę egzotycznych roślin lub zimowanie roślin ogrodowych, tworząc przy okazji inspirującą przestrzeń do pracy lub nauki. Tworzenie takich przydomowych oranżerii i werand łączących aluminium i szkło stało się naturalnym kierunkiem rozwoju oferty produktowej firmy PAGEN.

Budując własny dom, chcemy w pełni wykorzystać możliwości współczesnej architektury i technologii. Koncepcje przydomowych oranżerii i werand powstają często już na etapie projektu architektonicznego, jednak wielu inwestorów na ich budowę decyduje się dopiero po zamieszkaniu w swoim wymarzonym domu. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, aby zaproponowane rozwiązania i dobór materiałów konstrukcyjnych o zwiększonej zdolności izolacyjnej, także na tym etapie wpisywały się w architekturę  budynku, tworząc harmonijną całość – mówi Arkadiusz Gemza, Product Manager w PAGEN.

Aluminium znajdujące zastosowanie także w konstrukcjach pergol i dużych przeszkleniach okienno-drzwiowych jest doskonałym materiałem do budowy ogrodów zimowych. Wyróżnia się sztywnością i odpornością na warunki atmosferyczne. Dla zapewnienia komfortu całość konstrukcji musi spełniać także  wysokie standardy izolacji termicznej. Dzięki temu ogród zimowy wprowadza i zatrzymuje ciepło słoneczne wewnątrz domu, przyczyniając się do obniżenia kosztów w dłuższym horyzoncie czasowym. Na etapie projektowania należy zwrócić także szczególną uwagę na wentylację.

Ogrody zimowe to kolejna już nowość w portfolio firmy PAGEN. W ostatnim czasie do oferty małopolskiego producenta wprowadzono bramy przemysłowe, pergole tarasowe, okna aluminiowe Modern Line w systemach Aluron oraz nowy system okienny PVC Salamander proEvolution (72 mm).

Więcej informacji o ogrodach zimowych wraz z możliwością zlecenia wyceny ich wykonania na stronie www.pagen.pl/ogrody-zimowe

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.