Wczytywanie strony

PAGEN w drodze na prestiżowe targi Fensterbau Frontale 2024

Data opublikowania: 22/02/2024

W dniach 19-22 marca 2024 r. odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, integrujących branżę okien, drzwi i fasad. Polskę podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie m.in. firma PAGEN, która przybędzie do Norymbergii niemal prosto z USA.

PAGEN realizuje intensywny road show po kluczowych rynkach eksportowych. Końcem 2023 roku firma prezentowała swoją ofertę w Mediolanie podczas targów Made Expo 2023, za kilka dni będzie obecna w Las Vegas na IBS 2024, a na horyzoncie małopolskiego producenta kolejne już targi Fensterbau Frontale w Norymberdze.

Ostatnie miesiące to dla naszego zespołu rzeczywiście bardzo gorący okres. Nie brakuje nam jednak kreatywności i z pewnością zaskoczymy odwiedzających nas zarówno w Vegas jak i w Norymberdze – powiedział Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu PAGEN.

Małopolski producent podczas Fensterbau Frontale 2024 zaprezentuje kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową – począwszy od nowatorskich aluminiowych drzwi wejściowych w formacie XXL, przez drzwi tarasowe HST, okna w systemach PVC i aluminium, po bramę garażową GENIUS, rolety i żaluzje fasadowe.

Tegoroczna tematyka niemieckich targów oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczyć będzie zrównoważonego rozwoju, ekstremalnych warunków pogodowych, wentylacji, budownictwa i renowacji obiektów mieszkalnych. Szczególnie interesująco zapowiada się pokaz specjalny „climate.safe.building” organizowany przez ift Rosenheim i NürnbergMesse, podczas którego zostanie poruszona tematyka efektywności węglowej i ochrony przed ekstremalnymi warunkami klimatycznymi. Organizatorzy chcą pokazać, co w praktyce oznacza budownictwo bezpieczne dla klimatu, zrównoważony rozwój, recykling i odporność na zmiany klimatyczne.

Targi w Norymberdze to okazja do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na przyszłość. Obecnością w Norymberdze chcemy potwierdzić naszą silną pozycję rynkową, ugruntowane relacje biznesowe, a także zaprezentować nowości produktowe podczas największego branżowego wydarzenia w Niemczech – podsumowuje Magdalena Grzesik, Export Manager rynku DACH w PAGEN.

Na stoisko firmy PAGEN o numerze 7-516 zapraszamy do hali nr 7.

 

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.