Wczytywanie strony

Przyszłość Płytek Ceramicznych

Data opublikowania: 21/06/2024

Netto Ceramika
Przyszłość Płytek Ceramicznych

Rynek płytek ceramicznych jest zmienny i wymagający. To, jak firmy przystosowują się do nowych realiów, kształtuje ich przyszłość. W takim kontekście warto przyjrzeć się sukcesom firmy Netto, która, dostosowując się do zmieniających się trendów, zadziwia i inspiruje.

W dzisiejszym tempie zmian z jednej strony rośnie popyt na wysokiej jakości, innowacyjne produkty, z drugiej strony producenci muszą zmierzyć się z rosnącymi kosztami surowców, energii oraz regulacjami środowiskowymi.

Ceramika Netto jako firma z wieloletnim doświadczeniem, możemy śmiało stwierdzić, że na wszystko znajdziemy rozwiązanie. Jednym z nich jest nasze najnowsze   przedsięwzięcie. Mająca na celu utworzenie centralnego punktu dystrybucji i handlu najwyższej jakości płytkami ceramicznymi. Dzięki THE HUB możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów  w całej Europie świecie gdzie będą mieli oni dostęp do różnorodnych wzorów, kolorów i rozmiarów w jednym miejscu. Unikatowość koncepcji THE HUB jako ceramic heart of Europe polega na sprzedaży w cenach FOB  Dzięki centralnej lokalizacji HUB-u proces importu i dystrybucji płytek ceramicznych zostanie znacząco uproszczony i zautomatyzowany.  Co również pozytywnie wpłynie na środowisko poprzez przyjęcie przyjaznych dla środowiska praktyk w zakresie pakowania i transportu, a także wspieranie zrównoważonych metod produkcji. Nie chcemy jednak za dużo na ten moment zdradzać, ponieważ sukces lubi ciszę, a takim będzie właśnie projekt THE HUB.

Nasza firma jako lider rynku

Jako wiodący producent płytek ceramicznych, nieustannie dążymy do doskonałości. Nasze produkty są synonimem najwyższej jakości, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju. Inwestujemy w nowoczesne technologie, które pozwalają nam produkować płytki w sposób bardziej efektywny i przyjazny dla środowiska. Dodatkowo regularnie staramy się pojawiać na targach branżowych nie tylko jako wystawcy, ale również jako zwiedzający.

Rynek płytek ceramicznych stawia przed nami wiele wyzwań, ale dzięki strategicznym inwestycjom, takim jak THE HUB, oraz ciągłemu planowaniu i inwestycjom jesteśmy dobrze przygotowani, by sprostać tym wyzwaniom.

Patrząc w przyszłość, nasza firma z pewnością stoi przed kolejnymi wyzwaniami. Nie  tylko tworząc historię sukcesu na krajowym rynku ale również zagranicznym. Inspirujemy innych do działania w obliczu zmieniających się realiów biznesowych, ale również sami staramy się czerpać wiedzę od pionierów.

Więcej informacji: https://www.tileshub.eu/

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.