Wczytywanie strony

Rutkowski Group triumfuje w Rankingu Builder jako lider Warmii i Mazur

Data opublikowania: 29/05/2024

Członek Polskiego Klastra Budowlanego Rutkowski Group została uhonorowana tytułem “Gwiazda Rankingu Buildera” w kategorii “Najlepsza firma w województwie warmińsko-mazurskim”. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali w Hotelu Belotto w Warszawie, zorganizowanej przez redakcję miesięcznika “Builder” oraz PwC Polska, we współpracy z Dun & Bradstreet.

Certyfikaty “Gwiazda Rankingu Buildera” są przyznawane na podstawie analizy pięciu edycji rankingu, uwzględniających dane finansowe za lata 2018-2022, publikowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kryteria oceny obejmują m.in. przychody ze sprzedaży, sumę aktywów oraz zysk netto.
Kamil Rutkowski, prezes Rutkowski Group, podkreślił znaczenie tego wyróżnienia dla firmy:
– To kolejne prestiżowe wyróżnienie, które stanowi nie tylko dowód naszego nieustannego zaangażowania w jakość i innowacyjność naszych projektów, ale także potwierdzenie naszej wiodącej pozycji na rynku budowlanym w województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu oraz naszej konsekwentnej strategii rozwoju, Rutkowski Group nie tylko osiąga sukcesy, ale również wyznacza standardy dla całej branży. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług oraz realizacji kolejnych, jeszcze ambitniejszych projektów.
Nagroda “Gwiazda Rankingu Buildera” jest częścią projektu “Build the Future”, realizowanego od 2019 roku przez miesięcznik “Builder”, PwC Polska oraz Dun & Bradstreet. Celem projektu jest analiza kondycji polskiego budownictwa, identyfikacja perspektyw rozwoju oraz promocja firm budowlanych osiągających spektakularne sukcesy.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 9 kwietnia i poprzedziły ją debaty poświęcone sytuacji i perspektywom dla firm oraz branży budowlanej. Rutkowski Group wyraża wdzięczność za to wyróżnienie i kontynuuje dążenie do doskonałości w działalności budowlanej.

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.