Wczytywanie strony

Studia Podyplomowe na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Data opublikowania: 15/09/2022
historia kierunków na politechnice

Przedstawiamy Państwu ofertę studiów podyplomowych Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Studia są projektowane i prowadzone w większości przez pracowników firm partnerskich, we współpracy z PB. Specjalnie dla wszystkich członków Klastra przewidziany jest rabat 10% (o ile z firm Klastra zrekrutuje się co najmniej 5 uczestników – na wszystkie kierunki). Rabat również dla absolwentów Politechniki Białostockiej, także w wysokości 10%.

Tematyka studiów dotyczy obszarów i technologii Przemysłu 4.0 i transformacji cyfrowej, a w szczególności analizy danych, sztucznej inteligencji, marketingu, handlu w Internecie, bezpieczeństwa systemów.

Przemysł 5.0? Transformacja cyfrowa? Handel online? Chcesz sprawniej wdrażać technologie w firmie? Studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej pomagają zdobyć nowe kompetencje i usprawniać działanie firmy.

Transformacja cyfrowa i postpandemiczna Nowa Normalność sprawiła, że branża internetowa rozwija się jak nigdy dotąd. Firmy zwracają coraz większą uwagę na user experience i strategię cyfryzacji. Wiele firm po raz pierwszy zaczęło zwracać uwagę na dane i analitykę, inne zderzyły się z pojęciami i mechanizmach e-commerce. Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, jak prowadzić działania na platformach e-commerce. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy, a na pewno przedsiębiorcy.

wykład na politechnice

 

Oferta studiów podyplomowych / szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, które obecnie znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych, wpisuje się idealnie w strategię działań związanych z Przemysłem 4.0, Fabryką Przyszłości i strategią rozwoju Województwa Podlaskiego, a także wykorzystaniem analizy danych zbieranych w procesach przemysłowych.

Menadżer E-Commerce | II Edycja
Nauczymy Cię jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów będziesz w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.
http://ecommerce.wi.pb.edu.pl/

lista wykładowców

Marketing Internetowy | IX Edycja
Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.
http://marketing.wi.pb.edu.pl/

Data Science – Developer / Analityk danych | VII Edycja
Naszym wyróżnikiem są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość. Po co nam Data Scientist? To już kwalifikacje także managerskie.
http://datascience.wi.pb.edu.pl/

Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych | VII Edycja Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.
http://bezpieczenstwo.wi.pb.edu.pl/

Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | VI Edycja
Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.
http://uxdesign.wi.pb.edu.pl/

Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.

historia kierunków na politechnice

Dodatkowych informacji udziela:

dr inż. Paweł Tadejko

Kierownik Studiów Podyplomowych

na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

tel. +48 504 142 530

Więcej o źródłach dofinansowania można znaleźć na stronie:

http://studiapodyplomowe.bialystok.pl/

 

 

 

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.