Wczytywanie strony

30-lecie firmy CORAL

Data opublikowania: 07/02/2024

W tym roku wieloletni członek Polskiego Klastra Budowlanego – firma CORAL świętuje swoje 30-lecie działalności. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

“Z ogromną radością, świętujemy trzydziestolecie naszej firmy CORAL! To niezwykła podróż, w trakcie której z pasji i zaangażowania udało nam się osiągnąć liczne sukcesy. Wszystkich, którzy byli z nami na tym pięknym szlaku, chcielibyśmy serdecznie podziękować.

2 lutego 2024 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości z okazji trzydziestu lat istnienia CORAL, która odbyła się w malowniczym Hotelu Żubrówka w Białowieży. To nie tylko miejsce magiczne pod względem przyrody, ale również idealne tło dla tak ważnej chwili w historii naszej firmy.

Spotkanie zgromadziło naszych najbliższych współpracowników, partnerów biznesowych oraz przyjaciół, którzy dzielą z nami pasję do innowacji i jakości. Wspólnie przypominaliśmy sobie ważne etapy naszej drogi, dziękowaliśmy za dotychczasowe wsparcie oraz z niecierpliwością patrzyliśmy w przyszłość.

Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających przemówień, prezentacji, aukcji charytatywnych, a także muzyki i tańców, które sprawiły, że wieczór był niezapomniany. Była to doskonała okazja do podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwijania CORAL i osiągania nowych, wspólnych celów.

Trzydzieści lat to czas pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Jesteśmy wdzięczni za każdy krok na tej niezwykłej drodze i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi do dalszego tworzenia historii firmy CORAL! Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami na tej niezwykłej podróży. Wspólnie tworzymy historię, która trwać będzie jeszcze przez wiele lat!”

 

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.