Wczytywanie strony

Firma VIKKING nominowana do XIX Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Data opublikowania: 05/11/2021
Mężczyźni stojący na scenie z nagrodami

To już kolejne wyjątkowe wyróżnienie przyznane firmie klastrowej VIKKING w ostatnim czasie. 4 Listopada 2021 roku podczas odbywającego się w Rzeszowie Kongresu 590 przyznane zostały Nagrody Gospodarcze Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

W tegorocznej edycji firma VIKKING znalazła się w ścisłym gronie trzech firm w kategorii Lider małych i średnich przedsiębiorstw. Reprezentujący firmę prezes zarządu Tadeusz Konaszuk odebrał z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy prestiżowe wyróżnienie za wkład w rozwój gospodarki oraz promocję polskich produktów w kraju i na świecie.

Jak zaznacza prezes zarządu VIKKING Tadeusz Konaszuk: Fakt, że kapituła nominowała naszą firmę do wąskiego grona liderów MŚP stanowi nagrodę za ciężką pracę jaką razem z zespołem podejmujemy przy produkcji energooszczędnych drzwi kompozytowych oraz okien PVC.

Podczas poprzedzającego uroczystą galę lunchu z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy, prezes Konaszuk miał możliwość zaprezentowania możliwości produkcyjnych firmy VIKKING. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest przez Głowę Państwa co roku. Stanowi ona cenne i prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw oraz instytutów naukowo-badawczych.

Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP uhonorowane zostają przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw.

 

Mężczyźni stojący na scenie z nagrodami

Andrzej duda prowadzi przemowę na sali bankietowej

Pałac w nocy, na jego ścianie jest projekcja obrazu z logiem i napisem, Nagroda gospodarcza prezydenta RP

 

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.