Wczytywanie strony

Gorycki & Sznyterman – akustyka wnętrz

Data opublikowania: 11/07/2024

Grzegorz Sznyterman
ceo / prezes zarządu

Kim jesteśmy?

Od ponad 20 lat kompleksowo świadczymy usługi związane z akustyką. Zajmujemy się akustyką wnętrz, systemami scenicznymi, teletechniką w obiektach publicznych, pomagając im funkcjonować na maksimum swoich technologicznych możliwości. Projektujemy i stosujemy unikatowe rozwiązania technologiczne, idealnie dopasowane do charakteru miejsca. Zapewniamy dostęp do najlepszych marek i producentów profesjonalnego sprzętu audio oraz okablowania i złącz, systemów głośnikowych i innowacyjnych rozwiązań akustycznych.

zdjęcia realizacji (studio nagraniowe, sala koncertowa)

Jak to robimy?

Przede wszystkim słuchamy i nie boimy się wyzwań. Naszym celem jest połączenie kreatywności i technologii w jedno, dlatego współpracujemy z marką Architected Sound, którą wspieramy naszą naukową wiedzą i doświadczeniem. Wspólnie z zespołem projektowym Architected Sound tworzymy zaawansowane ustroje i panele akustyczne, które wyróżniają się wysoką skutecznością i nowoczesnym wyglądem.

Nasze prace można znaleźć w budynkach kulturalnych o najwyższym standardzie, obiektach sportowych, w filmie, telewizji, przemyśle muzycznym, wydarzeniach publicznych i w wielu innych miejscach, którym czasem trudno nadać nazwę.

Kreatywne pomysły, nieustanne dążenie do pięknej formy oraz pokonywanie barier technologicznych – tak definiujemy sukces projektów, w które jesteśmy zaangażowani.

 

Firma Gorycki & Sznyterman była zaangażowana również w realizację projektu Polskiego Centrum BIM dbając o akustykę budynku.
Więcej na stronie: https://goryckisznyterman.com/pl/

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.