Wczytywanie strony
  • Strona główna
  • Wpisy
  • Aktualności
  • Paweł Danilczuk –  właściciel firmy Felix2, która dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz hydrauliki.

Paweł Danilczuk –  właściciel firmy Felix2, która dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz hydrauliki.

Data opublikowania: 04/07/2024
zdjęcie portretowe właściciela firmy Felix2

Zaczynaliśmy jako niewielki zespół z wielkimi ambicjami kierując się tym, że nasza praca to nie tylko usługi, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji i zaufania. Przekształciliśmy marzenia w rzeczywistość, dostarczając rozwiązania wykraczające poza zwykłe oczekiwania.
Obecnie obsługujemy zarówno duże komercyjne inwestycje jak i indywidualne nieruchomości (domy, mieszkania). W ostatnich latach realizowaliśmy między innymi takie projekty jak instalacje sanitarne na hali produkcyjnej producenta pomp ciepła, w tym wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji wraz z montażem zestawu hydroforowego, instalacji ogrzewania hali za pomocą aparatów grzewczo-wentylacyjnych oraz jednostek wentylacyjnych typu OXeN, wewnętrznej kanalizacji deszczowej podciśnieniowej, instalacji ciepła technologicznego, instalacji klimakonwektorów, instalacji kanalizacji sanitarnej i kanalizacji technologicznej wraz ze studniami pompowymi i automatyką.
Kolejnym dużym przedsięwzięciem było wykonanie instalacji sanitarnych na potrzeby budynku produkcyjno-magazynowego KAN, wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego gdzie zostało wykorzystane ok. 20tys. metrów rur polietylenowych, instalacja ciepła technologicznego do 15 central wentylacyjnych, wewnętrzna kanalizacja deszczowa grawitacyjna i instalacja hydrantowa, instalacja sprężonego powietrza oraz kanalizacja sanitarna i technologiczna.
Świadczymy usługi również na potrzeby budynków użyteczności publicznej jak np. Izba Administracji Skarbowej, gdzie odpowiadaliśmy za posadowienie centrali nawiewno-wywiewnej w wykonaniu przeciwwybuchowym, rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych w laboratorium oraz montaż i uruchomienie klimatyzacji w układzie VRV.
Niemniej ważna jest obsługa klientów indywidualnych dla których niesiemy ukojenie w upalne dni dobierając i montując odpowiednią klimatyzację, a także zapewniając opiekę serwisową.
Stale staramy się rozwijać, podnosić swoje kompetencje i być na bieżąco z ciągle rozwijającą się technologią aby spełniać najbardziej wymagające oczekiwania.

Paweł Danilczuk prywatnie jest pasjonatem motoryzacji i kierowcą rajdowy z tytułem vice mistrza Polski w rajdowych samochodowych mistrzostwach Polski w grupie „N” samochodów produkcyjnych.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://phfelix.pl/

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.