Wczytywanie strony

Polski Klaster Budowlany na targach Batimat w Paryżu!

Data opublikowania: 14/10/2022

W dniach 03-06 października 2022 r. odbyły się targi branżowe Batimat w Paryżu. Nie mogło tam zabraknąć członków Polskiego Klastra Budowlanego.

Międzynarodowe Targi Branży Budowlanej BATIMAT we Francji są imprezą, która corocznie przyciąga największych inwestorów i specjalistów, którzy wspólnie poszukują i dzielą się innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży budowlanej. Polski Klaster Budowlany zorganizował misję gospodarczą przedsiębiorców z Klastra, którzy zwiedzili targi i odbyli mnóstwo spotkań z potencjalnymi oraz obecnymi partnerami biznesowymi.

Podczas wydarzenia na stoisku narodowym Polski z ramienia Ministerstwa Rozwoju i Technologii jako ekspert branżowy obecny był Dyrektor Generalny Polskiego Klastra Budowlanego Mariusz Wasilewski:

– “Polskie stoisko narodowe w ramach Programu Branżowego Budowa i Wykończenie Budowli służy przede wszystkim nawiązywaniu relacji międzynarodowych oraz pomocy polskim przedsiębiorcom w promocji swoich produktów na rynkach zagranicznych. Na targach Batimat spotyka się cały świat. Mieliśmy tu gości nie tylko z Francji, ale m.in. również z Afryki (Senegal, Nigeria, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea), także ZEA, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Norwegia, Dania, Szwecja, Holandia, Belgia. Na samych targach Batimat wystawia się w tym roku ponad 40 firm z Polski, to świadczy, że polskie produkty mocno wchodzą na rynki międzynarodowe i są coraz bardziej doceniane. Jakość jest bardzo wysoka. My jako Polski Klaster Budowlany pomagamy naszych członkom w internacjonalizacji już od kilku dobrych lat. Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie zainteresowane firmy z branży!”

Relacja zdjęciowa z targów Batimat poniżej:

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.