Wczytywanie strony

Polski Klaster Budowlany Partnerem konkursu krajowego Skills Poland w murarstwie!

Data opublikowania: 06/12/2022
ulotka promująca SkillsPoland

W dniach 8-9 grudnia 2023 r. w Partnerstwie z Wydziałem Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej odbędą się zawody krajowe w Murowaniu: Skills Poland. Na finałowe eliminacje na Politechnikę przyjedzie 6 osób wyłonionych w drodze dwóch etapów wcześniejszych (na podstawie zgłoszeń i zadań pre-eliminacyjnych wykonywanych on-line).

Polski Klaster Budowlany jest Oficjalnym Partnerem konkursu.

Za rok, we wrześniu 2023, Politechnika Białostocka będzie gospodarzem konkursu Europejskiego EuroSkillls, gdzie na rozgrywki przyjadą zwycięzcy krajowi eliminacji z całej Europy.

ulotka promująca SkillsPoland

Murarstwo to umiejętność, która wymaga pracy w najwyższym standardzie bezpieczeństwa, z dokładnością i precyzją. Murarze pracują nad wszystkim, od naszych domów, budynków komercyjnych, po ściany, które je otaczają.

Praca w zawodzie murarza wymaga umiejętności precyzyjnego śledzenia planów projektowych budynków, mierzenia, konstruowania w ścisłej zgodności z planami architektonicznymi i przepisami budowlanymi. Równie ważne jest wdrożenie tych planów przy użyciu wysokiej jakości profesjonalnych umiejętności murarskich.

Murarz zazwyczaj pracuje przy projektach komercyjnych lub mieszkaniowych, wewnątrz i na zewnątrz, w każdych warunkach pogodowych. Murowanie jest związane z innymi częściami przemysłu budowlanego i wymaga bezpiecznej i schludnej pracy z koncentracją, precyzją, dokładnością i dbałością o szczegóły, aby osiągnąć doskonałe wykończenie.

W przypadku murowania każdy krok w procesie ma znaczenie, ponieważ błędy są w dużej mierze nieodwracalne i mogą być bardzo kosztowne.

Strona wydarzenia Skills Poland

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.