Wczytywanie strony

Szkolenia z zakresu technologii BIM

Data opublikowania: 10/06/2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń z zakresu technologii BIM (Building Information Modeling).
Oferujemy praktyczne i zaawansowane kursy, które pomogą Państwu w efektywnym wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii w codziennej pracy. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów i dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.

Oferta Szkoleniowa:

-Inwentaryzacja w BIM z Wykorzystaniem Chmury Punktów – Praktyczne szkolenie, które zapewni Ci niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie inwentaryzacji przy wykorzystaniu chmury punktów w technologii BIM.

 

-Skanowanie BIM – z Wykorzystaniem Technologii LiDAR – Poznaj zaawansowane techniki skanowania BIM przy użyciu technologii LiDAR, które umożliwią Ci efektywne tworzenie modeli BIM.

 

-REVIT na Budowie – Modelowanie, Koordynacja na Różnych Poziomach w Projekcie BIM – Praktyczne szkolenie z użyciem programu REVIT, skupiające się na modelowaniu i koordynacji na różnych etapach projektu budowlanego.

 

-Zamówienia Publiczne w BIM – Zapoznaj się z zasadami i praktykami związanymiz zamówieniami publicznymi w kontekście technologii BIM, aby efektywnie korzystać z tych narzędzi w sektorze publicznym.

 

-Praktyczny Kurs Modelowania Konstrukcji Budowlanych w BIM – REVIT – Kurs skoncentrowany na praktycznym modelowaniu konstrukcji budowlanych w programie REVIT, przygotowujący do efektywnej pracy w środowisku BIM.

 

-Szkolenia Koordynator BIM –  Kompleksowe szkolenie dla koordynatorów BIM, które obejmuje zarówno aspekty techniczne, jak
i zarządcze związane z wdrażaniem technologii BIM.

Dopasowanie do Potrzeb

Wszystkie nasze szkolenia mogą być dostosowane pod względem liczby godzin oraz tematyki, aby jak najlepiej odpowiadały specyficznym potrzebom Państwa firmy. Chętnie pomożemy w stworzeniu indywidualnego programu szkoleniowego, który sprosta Państwa oczekiwaniom
i wymaganiom.

Szkolenia Dedykowane

Ponadto oferujemy również szkolenia dedykowane o innym zakresie tematycznym, które mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb Państwa firmy. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi do stworzenia unikalnych programów szkoleniowych w oparciu o Państwa wymagania.

 

 

Kontakt:

Adres: Polskie Centrum BIM

Pułkowa 11 a

15-143 Białystok

biuro@polskiestowarzszenie.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na szkolenie. Razem osiągniemy sukces w wykorzystaniu technologii BIM w Państwa firmie.

 

Logotypy: Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, PARP, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany Prosta Spółka Akcyjna

ul. Pułkowa 11A, 15-143 Białystok

Tel./fax (85) 652 61 07
biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Dane rejestrowe:

NIP: 542-290-15-67
REGON: 052252089
KRS: 0000221615

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy O/d w Zaściankach 07 8060 0004 0842 5276 2000 0010

© 2023 Polski Klaster Budowlany. Wszelkie prawa zastrzeżone.